x

نگاهی وسیعتر از همیشه

امکان استفاده از پنجره های ثابت در ابعاد بزرگ با زمینه دید وسیعتر

مشتری
گروه یک
پروژه
سال
برنامه‌
وضعیت
پنجره آلومینیومی آرکاوین

نگاهی وسیع و رویایی به اطراف

گروه مهندسی آرکا وین با استفاده از کد پروفیلهای مناسب و دارای مقاومت استاتیکی مناسب ، این امکان را برایتان فراهم می سازد تا بزرگترین دهنه های ممکن را برای استقرار پنجره های ثابت و فاقد بازشو انتخاب کنید . در صورت نیاز به هرنوع بازشو در این شرایط نیز ، آرکاوین مناسب ترین طراحی قابل اجرا را در اختیارتان خواهد گذاشت . باز شو های وسیع کشویی با استفاده از برترین برندهای یراق آلات دنیا ، ارمغان دیگری است که از سبد تجارب آرکاوین نصیبتان خواهد شد .

قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، نکات بسیار مهم در انتخاب یراق آلات پنجره

راهنمای خرید پنجره آرکاوین و قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، چگونه پنجره هایمان را با کمترین هزینه دوجداره کنیم؟

امکانات تولید و دانش روز

آرکاوین با بهره گیری از کادر مجرب فنی و طراحی و با صدها پروژه کوچک و بزرگ انجام شده در سراسر کشور ، اقتصادی ترین و مطمئن ترین انتخاب شما خواهد بود . ارائه مشاوره به لحظه و در دسترس به شما عزیزان و ارائه قیمت با ریز مواد مصرفی ، فضایی امن تر و آسوده تر برای انتخاب شما فراهم می کند .

تولید همه چیز در یک محل

با توجه به امکانات مختلف آرکاوین در طراحی و ساخت انواع توریهای بازشو پلیسه ای و امکانات کم نظیر خم پرو فیل UPVC  و آلومینیوم   و رنگ آمیزی پروفیل های UPVC  در کنار تولید پنجره ، همه در زیر یک سقف ، هیچ بار هزینه ای اضافی حمل و نقل بر شما تحمیل نمی شود . ضمن اینکه از بابت کیفیت کار هم نتایج چشمگیری شاهد خواهید بود.