x
در حال بارگذاری ...

نگاهی وسیعتر از همیشه

امکان استفاده از پنجره های ثابت در ابعاد بزرگ با زمینه دید وسیعتر

مشتری
گروه یک
پروژه
سال
برنامه‌
وضعیت
پنجره آلومینیومی آرکاوین

نگاهی وسیع و رویایی به اطراف

گروه مهندسی آرکا وین با استفاده از کد پروفیلهای مناسب و دارای مقاومت استاتیکی مناسب ، این امکان را برایتان فراهم می سازد تا بزرگترین دهنه های ممکن را برای استقرار پنجره های ثابت و فاقد بازشو انتخاب کنید . در صورت نیاز به هرنوع بازشو در این شرایط نیز ، آرکاوین مناسب ترین طراحی قابل اجرا را در اختیارتان خواهد گذاشت . باز شو های وسیع کشویی با استفاده از برترین برندهای یراق آلات دنیا ، ارمغان دیگری است که از سبد تجارب آرکاوین نصیبتان خواهد شد .

قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، نکات بسیار مهم در انتخاب یراق آلات پنجره

راهنمای خرید پنجره آرکاوین و قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، چگونه پنجره هایمان را با کمترین هزینه دوجداره کنیم؟

امکانات تولید و دانش روز

آرکاوین با بهره گیری از کادر مجرب فنی و طراحی و با صدها پروژه کوچک و بزرگ انجام شده در سراسر کشور ، اقتصادی ترین و مطمئن ترین انتخاب شما خواهد بود . ارائه مشاوره به لحظه و در دسترس به شما عزیزان و ارائه قیمت با ریز مواد مصرفی ، فضایی امن تر و آسوده تر برای انتخاب شما فراهم می کند .

تولید همه چیز در یک محل

با توجه به امکانات مختلف آرکاوین در طراحی و ساخت انواع توریهای بازشو پلیسه ای و امکانات کم نظیر خم پرو فیل UPVC  و آلومینیوم   و رنگ آمیزی پروفیل های UPVC  در کنار تولید پنجره ، همه در زیر یک سقف ، هیچ بار هزینه ای اضافی حمل و نقل بر شما تحمیل نمی شود . ضمن اینکه از بابت کیفیت کار هم نتایج چشمگیری شاهد خواهید بود.