x

کرتن وال ، تلفیق صنعت آلومینیوم ، شیشه و طراحی مدرن

آرکاوین ، طراح و مجری تخصصی نمای کرتن وال در دنیای وسیعی از رنگهای متفاوت و چشم نواز !

مشتری
پروژه
سال
برنامه‌
وضعیت

نمای کرتن وال ، رهایی از ابعاد یکنواخت و کسل کننده

نمای تلفیقی شیشه ای در پنجاه سال اخیر ، همواره انتخاب اول ساختمانهای بلندمرتبه با کاربری اداری بوده اند و امروزه ساختمانهای مدرن مسکونی هم در بخشهای متنوعی از نمای خود از آن بهره می گیرند . این نما در گذشته تلفیقی از آهن و شسشه بود و در آن شرایط علاوه بر آب بند و عایق نبودن کامل ، الزام به بهره گیری از تقسیمات یک اندازه و یکسان امری محدود کننده و مزاحم طراحی نما به شمار می آمد . امروزه اما ، تلفیق آلومینیوم ، شیشه دو جداره و دانش طراحی نوین این امکان را فراهم آورده تا علاوه بر حفظ و برقراری کامل شرایط عایق و آب بند ، هر جا دوست داشته باشید باز شو اعمال کنید و تقسیمات شیشه را تا هر اندازه که مایلید در نظر بگیرید . حالا نمایی مدرن و امروزی را با طرحی ویژه ساختمان خود خواهید داشت . آرکاوین مفتخر به انجام با کیفیت ترین و متفاوت ترین نمای کرتن وال برای گسترهء وسیعی از ساختمانهای اداری ، مسکونی و بانکها بوده و تجارب خود را با بهترین و منصفانه ترین قیمت ، در ساختمان شما نیز به کار خواهد بست .

قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، نکات بسیار مهم در انتخاب یراق آلات پنجره

راهنمای خرید پنجره آرکاوین و قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، چگونه پنجره هایمان را با کمترین هزینه دوجداره کنیم؟

بهره مندی از گستره ای بیش از ۵۰ رنگ و طرح مختلف آنادایز ( آبکاری )  !!!

آنچه در ذهن همگان از توان و گسترهء رنگهای موجود و قابل انجام آنادایز بر روی آلومینیوم نقش بسته ، دامنه ای محدود و متشکل از شش رنگ می باشد . رنگهای متداول و معمول طلایی ، مشکی ، نقره ای و  . . .  اما آنچه امروز آرکاوین پیش رویتان می گذارد ، گستره ای با بیش از ۵۰ رنگ و طرح مسحور کننده با تکنولوژی آنادایز اروپاست که بی شک هر بیننده ای را شگفت زده خواهد کرد . حالا می توانید تنها نمای ارغوانی یا آلبالویی شهر خود را داشته باشید . ساختمان شما با این امکان برای همه ، شاخص آدرس دهی خواهد بود . با آرکاوین تماس بگیرید تا با اطلاعات فنی بیشتر ، از دنیای آلومینیوم بیشتر لذت ببرید .

همکاری با تولید کنندگان مطرح آلومینیوم

از دیگر افتخارات آرکاوین همکاری و اخذ نمایندگی تولید از تولیدکنندگان مطرح جهانی پروفیل آلومینیوم ، نظیر پونزیو ایتالیا ، سارای و آساش از کشور ترکیه و همچنین تولیدکنندگان مطرح داخلی نظیر آکپا و شایکو می باشد . بدین ترتیب آرکاوین شما را با سبد متنوعی از قیمتها  ، امکانات و ویژگیهای محصول ، در زمینه پنجره های آلومینیوم و نمای کرتن وال ، مواجه خواهد ساخت .

به جرات ادعا می کنیم ، این سطح همکاری و رابطهء همزمان با تولیدکنندگان داخلی و بین المللی ، تنها در انحصار آرکاوین بوده و این شرکت در ناباورانه ترین زمان ممکن ، شما را از میزان تخمینی قیمت پروژه خود ، در انتخابهای مختلف  ، آگاه می سازد .

 
پنجره آلومینیومی آرکاوین