x

زندگی سالم تر

تولیداتی با بالاترین شرایط استاندارد و متناسب با شرایط منطقه جغرافیایی شما

مشتری
پروژه
سال
برنامه‌
وضعیت
تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو جداره

بهره مندی از فضایی سالمتر در محیط داخلی ساختمان

استفاده از درب و پنجره های دو جداره ، فارغ از جنس آنها ( upvc و یا آلومینیوم ) ، موجب می شود تا در فضای داخلی ساختمان ، شرایط تنفسی و آرامش صوتی بهینه تری را تجربه کنید . به این ترتیب در نابهنجار ترین شرایط مسکونی شهری ، لااقل حریم داخلی ساختمانتان ،محفوظ از گزند آسیبهای بیرونی خواهد بود . حالا راحت تر تنفس کنید و تمرکز بیشتری در کار و زندگیتان داشته باشید .

قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، نکات بسیار مهم در انتخاب یراق آلات پنجره

راهنمای خرید پنجره آرکاوین و قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، چگونه پنجره هایمان را با کمترین هزینه دوجداره کنیم؟

استفاده از پروفیلهای درجه یک با ضخامت و استحکام برتر

در زمینه پروفیل های مصرفی در تولیدات آرکاوین ، کیفیت و استاندارد بودن پروفیل جایگاه نخست را داراست . پروفیلهایی که در سخت ترین شرایط جوی دچار تغییر رنگ و تغییر فرم ساختاری نشوند و از جنبه های عایق بندی حرفه ای برخوردار باشند ، ضمن اینکه بار هزینه ای سنگینی بر مشتری وارد نسازند . پس همیشه آرکاوین را دوست خود بدانید و از تجارب فنی این مجموعه ، هوشمندانه برخوردار شوید .

استفاده از شیشه استاندارد

با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از هر پنجره را شیشه تشکیل می دهد ، استفاده از شیشه های نامناسب و غیر استاندارد ، تنها ظاهر دو جداره بودن را به همراه دارند . در تولیدات آرکاوین ، بهترین شیشه های دوجداره با روشهای تولید صنعتی به همراه گاز آرگون به کار گرفته می شوند تا دوجداره بودن تنها به ظاهر خلاصه نشود و امتیازات واقعی عایقبندی ، در ساختمان شما حاصل شوند .