x

متریال مصرفی

تولید پنجره های مختلف دو جداره عایق ، از آلومینیوم و یا UPVC متناسب با هر نوع بودجه

مشتری
گروه یک
پروژه
سال
برنامه‌
وضعیت
چگونه پنجره هایمان را با کمترین هزینه دوجداره کنیم؟

آرامش و امنیت در فضای زندگی

گروه صنعتی آرکا وین ، با بیش از یک دهه تجربه مفید تولید درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی و آلومینیوم و با بهره گیری از ماشین آلات تمام اتومات و چهار نقطه ای الماتک آلمان ، امروز با بهره گیری از آخرین تجارب خود ، امکاناتی بی نظیر در طراحی و اجرا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . در سریعترین زمان ممکن از قیمت تخمینی پروژه خود مطلع شوید و آسانتر از همیشه تصمیم بگیرید .

قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، نکات بسیار مهم در انتخاب یراق آلات پنجره

راهنمای خرید پنجره آرکاوین و قیمت پنجره دوجداره UPVC آرکاوین ، چگونه پنجره هایمان را با کمترین هزینه دوجداره کنیم؟

پنجره دو جداره آلومینیوم ( ترمال بریک )

پنجره های دو جداره آلومینیومی با توجه به اصالت ارزشمند و نمای زیبای فلزی ، انتخابی فاخر و زیبا به شمار می روند که در صورت توجیه اقتصادی در سازه های مدرن مورد استفاده واقع می شوند . این پنجره ها می توانند گسترهء وسیعی از انواع بازشوها را در سیستمهای رنگ پودری و آنادایز ( آبکاری ) در اختیار مصرف کننده قرار دهند . وجود قشای پولیمری بین دیواره های داخلی و خارجی پروفیل ، متریالی کاملا عایق از این محصول پدید می آورد .

پنجره دو جداره UPVC

این نوع پنجره با توجه به قیمت مناسب تر پلاستیک در قیاس با آلومینیوم ، انتخابی اقتصادی و مناسب طیف وسیعتری از ساختمانهای مسکونی به شمار می رود . پروفیل UPVC علاوه بر بهره گیری از اصالت عایق دمایی پلاستیک ، با بهره گیری از طراحی حفره دار ، در زمینه کاهش اصوات مزاحم بیرونی هم ، دارای عملکرد چشمگیری است و آرامشی مطبوع برای فضای زندگی شما به ارمغان می آورد .